Trendy a designové novinky jdou neustále dopředu a my s nimi držíme pevně krok. Po roce jsme se rozhodli inovovat náš showroom a předělat část prostorů tak, abychom vás ještě více inspirovali a přinášeli vám aktuální novinky ze světa koupelen.

Skandinávská inspirace

Ostré hrany, chladné barvy a přitom energie sálající z neobvyklé kombinace struktury obkladů, vytvoří z každé koupelny jedinečný prostor. Jednotlivé textury obkladů seskládaných na první pohled nesouměrně, doplněné ostrými hranami koupelnového nábytku, vytvářejí systematický celek. 

Černé prvky v koupelně

Největším trendem poslední doby je bezesporu černá barva, která udělá z každé koupelny jedinečný šperk. Kombinace přírodních materiálů a černých prvků spolu s vysokou variabilitou umístění a rozměrů skříněk je charakteristická pro novou řadu koupelnového nábytku RIHO Livit. Tento modulární systém nabízí každému možnost zkompletovat si koupelnu podle osobního vkusu a přání. Ultratenké umyvadlo v dekoru přirozené břidlice přináší originalitu, funkčnost a praktičnost v podobě dostatečných odkládacích ploch a snadné údržby. Umyvadlová a sprchová baterie KLUDI s jemnými křivkami a liniemi a  sprchová rámová zástěna pro sprchy walk-in od německého výrobce KERMI v černém provedení skvěle balancuje se zbytkem koupelny. 

Nová klasika 

Kolekce dokonale tvarovaných inovací do koupelny. Kolekce The New Classic od švýcarského výrobce Laufen se pyšní praktickým harmonickým tvarem v kombinaci s moderním provedením. Jasné formální vyjádření moderní elegance, která oslavuje koupelnu jako místo ryzí čistoty. Doplněno italskými zdobnými obklady od výrobce Ragno s romantickým vzorem a botanickými prvky, které jsou inspirovány benátskou klasikou. Spolu se syrovostí cihel vytváří neopakovatelné propojení.

Strohá střízlivost

Tmavé obklady inspirované sedimentárními horninami vytěžených z italských jezer můžete mít v úpravě lesklé (hlavní stěna) nebo matné (prostor sprchového koutu). Celkový střízlivý dojem dodává strohá koupelnová série Durasquare – markantní, přesná, obdélníková, a přesto měkká a plynulá. Tenkostěnné umyvadlo s kovovou chromovou konzolí (k dispozici i v moderní matné černé) dokonale doplňují výsledný efekt. Na pohled minimalistické řešení sprchové a umyvadlové baterie v sobě nese precizní kvalitu německého výrobce KEUCO, kdy jediný viditelný prvek armatury na stěně poskytuje kompletní sprchové řešení.

KLUDI COCKPIT

Sprchová baterie KLUDI COCKPIT se vyznačuje snadným, přehledným, intuitivním ovládáním a aerodynamickým tvarem stejně jako skutečné kokpity v letadlech nebo sportovních vozech. Tato koncepce byla inspirací pro vývoj sprchového systému KLUDI COCKPIT Discovery. Jeho provoz je omezen na regulaci teploty a množství vody u hlavové a ruční sprchy. Jednoduché univerzální řešení pro každého-bez ohledu na věk a zručnost. Ovládání rukojetí probíhá intuitivně. Piktogramy jsou jasné a dobře viditelné.

Rozkvetlá koupelna

Dominantou této koupelny tvoří italské dlaždice s výrazným květinovým vzorem. Na první pohled nepatrné vystouplé třpytivé efekty připomínající kapky rosy umocňují tento jedinečný prostorově rozbíjející prvek. Zařizovací předměty od německého výrobce Duravit naopak svou přesnou, jemně odstupňovanou geometrií představují efektivní protiklad. Nábytek můžete sladit přesně Vašich představ, k dispozici je 15 barevných provedení, včetně nových, trendy barev jako jsou matná světle modrá a matná betonově šedá. My jsme zvolili bazaltový matný dekor.

Pudrová hrací koupelna

Vybočení z nudné šedi

Vybočení z řady šedivých koupelen přináší oživení v podobě pudrových odstínů dlaždic řady Resina od italského výrobce Ragno. Rozměry obkladů o velikosti 40 x 120 cm jsou prokládány dlaždicemi s barevnými schématy. Liniově čistý sanitární keramika a nábytek Laufen zjemňují elastické texturované prvky, kterými je obložena vana. Tato vana Kaldewei je neobyčejná v tom, že je napojena na zvukový systém a spojuje wellness s individuálním zážitkem z hudby.

Mramorová koupelna

Velkoformátová elegance

Eleganci a čistotu nepřerušované plochy koupelny zajistí velkoformátové dlaždice o rozměrech 120 x 278 cm. Dekor mramoru, který pozvedne každý interiér na naprosto výjimečnou úroveň. Propracované černé žilkování je doplněno černými zařizovacími předměty KLUDI, které vyniknou díky skoro neviditelné sprchové zástěně pro sprchy KERMi Walk-in. Ničím nerušenou plochu sprchy zaručí 120 cm kanálek Viega. Umyvadla na desku s precizními liniemi, samostatnými konzolami a kruhovým zrcadlem vytvářejí dokonale harmonizovanou souhru archetypického nábytku, v podobě otevřeného oválu z klasického designu Happy D od Duravitu.

Eklektická koupelna

Propojení nekombinovatelného

Eklektický styl je kombinace nespojitelného, spojení nepropojitelného, propojení nekombinovatelného. Klasická koupelna je doslova roztříštěna geometrickými obklady od italského výrobce Leonarda. Navíc díky propracovanému řešení návaznosti sprchového koutu na vanu lze i do nevelkých prostor tyto dva prvky umístit a vytvořit tak netradiční, ale plně funkční koupelnu na minimálním prostoru.
0%
PRODUKTŮ NA SHOWROOMU

Zaujal vás některý z těchto produktů?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny produkty můžete prohlédnout a zakoupit.

KONTAKT A ADRESA