Koupelnové instalace

Vaše představy o budoucí koupelně či získání nových inspirací a námětů pro Vaše zázemí naplní Nová tvář koupelen MARO v každém ohledu.

Na našem showroomu si můžete prohlédnout množství koupelnových řešení a inspirací v různých stylech. Díky této rozmanitosty a množstvý zajímavých řešení si u nás novou tvář své koupelny vybere opravdu každý, od milovníků černo-bílé klasiky v elegantním retro provedení až po obdivovatele moderního designu preferující čisté linie a geometrické tvary.

Koupelnové instalace

Vaše představy o budoucí koupelně či získání nových inspirací a námětů pro Vaše zázemí naplní Nová tvář koupelen MARO v každém ohledu.

Na našem showroomu si můžete prohlédnout množstvý koupelnových řešení a inspirací v různých stylech. Díky této rozmanitosty a množstvý zajímavých řešení si u nás novou tvář své koupelny vybere opravdu každý, od milovníků černo-bílé klasiky v elegantním retro provedení až po obdivovatele moderního designu preferující čisté linie a geometrické tvary.

Černo-bílé retro

Moderní technologie v retro hávu

Návrat do minulosti připomíná koupelna v retro stylu, v jednoduché černo-bílé kombinaci barev. Bílé obklady s fazetou vytváří 3D efekt, na kterém velmi dobře vynikne toaleta, bidet Roca starodávných tvarů, avšak s nejnovějšími trendy jako je bezokrajová mísa Rimless a pomalu se sklápějící sedátko. Punc elegantnosti dotváří baterie KLUDI pozlacené 23karátovým zlatem.

Snoubení tvarů

Lehkost a funkčnost

 Dlažba s textilním vzorem v neobvyklé skladbě dominuje koupelně, v níž je umístěná samostatně stojící vana vyrobená z litého mramoru. Tenkostěnná sanitární Saphir keramika od společnosti Laufen spolu s podumyvadlovou skříňkou, vyrobenou z hliníku a obloženou tenkou dřevěnou dýhou, dodává celé koupelně nezbytnou lehkost.

Nová klasika

Kolekce dokonale tvarovaných inovací

Kolekce dokonale tvarovaných inovací do koupelny. Kolekce The New Classic od švýcarského výrobce Laufen se pyšní praktickým harmonickým tvarem v kombinaci s moderním provedením. Jasné formální vyjádření moderní elegance, která oslavuje koupelnu jako místo ryzí čistoty. Doplněno italskými zdobnými obklady od výrobce Ragno s romantickým vzorem a botanickými prvky, které jsou inspirovány benátskou klasikou. Spolu se syrovostí cihel vytváří neopakovatelné propojení.

Zaměřeno na detail

Geometricky přesné linie

Specifický, geometricky řezaný dekor obkladu je doplněn ostře řezanými tvary toalety a umyvadlové skříňky Geberit. Vestavěná, zcela zapuštěná skříňka na WC doplňky KEUCO a skleněné tlačítko splachování Geberit s baterií Kludi, jen dokreslují komplexní linii hran. 

Čisté linie

Snoubení základních prvků

 Základní geometrické prvky – kruh a čtverec. Právě na kombinaci těchto prvků je postavena koupelna, jejíž dominantou je volně stojící vana Kartell od společnosti Laufen s přiznaným přepadem a samostatně stojící umyvadlo, krychlovitého tvaru s výrazným grafickým vzorem. Protipólem jsou kulaté baterie s odkládací plochou pro chvíle pohody a relaxu. 

Designová Perla

Idea organických tvarů ve vaší koupelně

 Francouzský návrhář Philippe Starck propůjčil své jméno prvotřídní koupelnové kolekci značky AXOR. Obklady, nesoucí jeho jméno, pomocí střídání lesklých a matných ploch, dodávají prostoru neuvěřitelnou dynamičnost. Baterie, připomínající větev stromu, umyvadlo ve tvaru listu a úchytky jako mořské kamínky, přenáší ideu organických tvarů přímo do vaší koupelny.

Italská noblesa

Chuť jižních krajů

 Keramické velkoformátové obklady připomínající chuť jižních krajin mramoru, plynně navazující na dlažbu tvaru hexagonů zakusující se do dlažby v dekoru dřeva. Topné těleso Zehnder, připomínající industriální surové železo, tvoří zajímavý prvek koupelny. Ničím nerušený prostor umocňuje speciální zástěna KERMI, která díky své konstrukci a šíři skla, nepotřebuje žádné úchytné vzpěry, které by narušovaly lehkost prostoru.  

Mozaiková koupelna

Hra s tvary

V případě, že nemáte pro svou budoucí koupelnu k dispozici mnoho metrů čtverečních, ale přece jen chcete vytvořit funkční prostor, kde se budete cítit příjemně, doporučujeme se držet několika osvědčených tipů. Světlost, optika – zvětšení prostoru pomocí zrcadlových prvků a hravá kombinace tvarů a mozaiky vytvoří ve Vaší koupelně neopakovatelnou atmosféru.

Bílá čistota

Minimalismus v bílém

  Na velkoformátových obkladech v designu travertinu se jako drahokamy vyjímají bílé zařizovací předměty minimalistických tvarů. 

Elegantní funkčnost

Krása technologie

  Krásná koupelna na první pohled a technologická „bomba“ na druhý. Technologie sanitárního modulu Geberit Monolith, který za skleněným designem ukrývá integrované odsávání zápachu a barevné podsvícení. Toaleta Villeroy&Boch s bidetovací sprškou nebo kosmetické zrcátko KEUCO, u něhož si můžete nastavit intenzitu.

Komfortní minimalismus

Propracovaná návaznost

 Díky propracovanému řešení návaznosti sprchového koutu na vanu lze i do nevelkých prostor tyto dva prvky umístit. Minimalismus řešení spočívá i ve skrytém vanovém napouštění a vypouštění a sprchové hadici ukryté v těle vany.  

 Minimální prostory s maximální volností

Otevření malého prostoru

Jak otevřít prostor v malé koupelně ukazuje řešení v podobě zalamovacích sprchových dveří KERMI, které lze buď úplně sklopit směrem do sprchového koutu nebo i zcela vytočit směrem ven. Tím, že jsou bezrámové, působí koupelna i při malých rozměrech velmi vzdušným dojmem.   

Rozkvetlá koupelna

Zahrada ve vaší koupelně

 Skryté podsvícení niky podtrhuje a vyzdvihuje mozaikovité obklady, které navozují dojem rozkvetlé zahrady. Zemité barvy a hranaté tvary rozbíjí spirálovitý nerezový prvek – otopné těleso Runtal.  

V prostoru

Volnost na dosah ruky

Dominantou prostoru je bezesporu volně stojící vana z litého mramoru, která je vsazena do nábytkového modulu s praktickým úložným systémem. Proud a teplotu vody lze regulovat skrze „chytrá“ tlačítka nebo na dálku pomocí mobilní aplikace. U senzorové umyvadlové baterie Hansa, můžete nastavit teplotu vody díky barevným podsvíceným ikonám.    

A to není vše…

Náš showroom nabízí ještě mnohem více

Další inspiraci přináší řada vzorových koupelen, kde jsou prezentovány různorodé tvary, materiály a možnosti řešení. Můžete zde vidět „Skotskou koupelnu“, koupelny v moderním Vintage stylu a mnoho dalších.

Zaujala vás některá z těchto instalací?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny koupelnové instalace můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit.
KONTAKT A ADRESA