Project Description

Zehnder

Evropský leader v oblasti výroby designových radiátorů.

Jedinečné designové radiátory od švýcarského výrobce Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale
i krásnější. Zabezpečí tepelnou pohodu v koupelně i bytových prostorech. Přesvědčují inovativní
technologií a prvotřídní kvalitou provedení. Jsou k dispozici v téměř 50 barevnách odstínech,
některé typy rovněž v provedení chromovaném a z nerezové oceli. Umožňují teplovodní,
kombinované nebo čistě elektrické vytápění.
www.zehnder.cz

Zehnder

Evropský leader v oblasti výroby designových radiátorů.

Jedinečné designové radiátory od švýcarského výrobce Zehnder vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější. Zabezpečí tepelnou pohodu v koupelně i bytových prostorech. Přesvědčují inovativní technologií a prvotřídní kvalitou provedení. Jsou k dispozici v téměř 50 barevnách odstínech, některé typy rovněž v provedení chromovaném a z nerezové oceli. Umožňují teplovodní, kombinované nebo čistě elektrické vytápění.
www.zehnder.cz

Zehnder Kleo

Zehnder Kleo upoutává jemným, čistým designem s malým průměrem trubek 20 mm. I přes to překvapuje vysokými hodnotami výkonu. Zehnder Kleo je dostupný ve svislém a vodorovném provedení, 1-řadém a 2-řadém a rovněž v provedení pro rozdělení prostoru, a to téměř ve všech barvách Zehnder.
 • Čistý design

 • Malý průměr trubek

 • Svislé a vodorovné provedení

 • Provedení pro rozdělení prostoru

Zehnder Charleston

Designové radiátory Zehnder Charleston – originál mezi ocelovými článkovými topnými tělesy. Přesvědčují svým nadčasovým designem, nepodléhající měnícím se trendům, vhodný pro klasický i moderní styl. Poskytují příjemné sálavé teplo, které promění Váš obytný prostor v oázu dobré pohody. Jejich článková konstrukce a hladký povrch umožňují snadné čištění. Vytápění bez víření prachu a tvorby bakterií je zdravější nejen pro alergiky. Žádné jiná topná tělesa nejsou tak variabilní. Široká škála rozměrů, tepelných výkonů a typů připojení vč. atypického provedení do oblouku, rohového nebo s lavicí nabízí řešení pro každý interiér. Radiátory Zehnder Charleston jsou ideálním řešení pro nízkoteplotní topné soustavy. Nejmodernější technologie výroby s laserovým svařováním a 2-vrstvým lakováním zaručuje jejich dlouhou životnost.
 • Vhodný pro klasický i moderní styl

 • Článková konstrukce

 • Snadné čištění

 • Široká škála rozměrů a provedení

Zehnder Vitalo Bar

Čistý geometrický tvar může být tak krásný a navíc energeticky účinný. Zehnder Vitalo Bar je toho důkazem. Revoluční technologie s vysoce vodivými materiály jako je hliník, měď a grafit zajišťuje mimořádně rychlé vytápění koupelny s příjemným sálavým teplem. Chromované držáky se postarají o usušení a příjemné nahřátí ručníků. Dostupné modely: výška 125, 160, 190 cm; délka 40, 50, 60 cm; tepelný výkon 465 – 994 W; vytápění teplovodní nebo elektrické; bílá, elox Alu, 47 barev.
 • Čistý geometrický tvar

 • Revoluční technologie

 • Chromované držáky

 • 47 barev

Runtal Arteplano

Elegantní, čistý a jednoduchý. Tento designový radiátor je oslavou dokonalosti použitého materiálu a povrchové úpravy. Kombinuje nejmodernější technologie s nápadným současným designem. RUNTAL ARTEPLANO navrhlo designérské studio Runtal. Hladký povrch poskytuje příjemné teplo a zároveň nenuceným způsobem integruje radiátor do prostoru. Tento radiátor z leptané mosazi je jedinečný a každý je díky svému vyhotovením exkluzivní, uměleckým dílem. Alternativně lze tento radiátor přeměnit na samostatný a plnohodnotný prvek interiéru: stačí si vybrat ze široké nabídky materiálů a povrchových úprav: 53 brilantních barev vč. 8 odstínů LE CORBUSIER, nerezové oceli zrcadlově leštěné, s dekorem kůže, peří, hedvábně černé nebo bronzové, povrch z leptané mědi nebo již zmiňované mosazi. Jediným omezením je vaše představivost. 
 • Elegantní, čistý a jednoduchý

 • Jedinečný design

 • Vyrobeno z leptané mosazi

 • Každý kus je jedinečný a exkluzivní

0%
PRODUKTŮ NA SHOWROOMU

Zaujal vás některý z těchto produktů?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny produkty můžete prohlédnout a zakoupit.

KONTAKT A ADRESA