Trendy a designové novinky jdou neustále dopředu a my s nimi držíme pevně krok. Po roce jsme se rozhodli inovovat náš showroom a předělat část prostorů tak, abychom vás ještě více inspirovali a přinášeli vám aktuální novinky ze světa koupelen.

Tmavý mramor v koupelně

Trendy tmavá koupelna dominuje wellness prostoru v přední části showroomu. Velkoformátové obklady od italského výrobce Flaviker vytváří jedinečnou atmosféru koupelny. Tmavá varianta keramického obkladu v dekoru mramoru je rozsvětlená béžovým odstínem a dotváří pocit ojedinělosti. Temný mramor protkávaný zlatou žílou jen podtrhuje luxusní vjem celé koupelny. Přesně řezané linie volně stojící vanové baterie AXOR Edge doplňují puristický vzhled Koupelnového nábytku Duravit Durasquare a volně stojící vany Kaldewei Conoduo. Tato speciální wellness vana promění vaši koupelnu v oázu odpočinku. Spojení jedinečného designu s prvotřídním komfortem koupání zajistí pocit klidu a čistoty. Spolu se systémem SKIN TOUCH, jenž sytí vodu miliony nejjemnějších vzduchovými bublinkami až 100krát menšími než vzduchové bubliny vířivých systémů, přináší neopakovatelný požitek z koupání.

Kamenitá skládanka

Výrazný moderní design obkladů „teraca“ výrobce Fioranese s jemným nebo silnějším zrnitým pozadím z oblázků dodá každé koupelně exkluzivní vzhled. Modrý akcent znázorňující lehký dotek vody spolu s jemnými liniemi koupelnového vybavení Laufen Sonar v matném provedení vytváří svěží oživením a této excentrické koupelny. 

Parketový design

Parketový vzhled obkladů vytváří variabilitu barev a vzorů, to vše v úpravě vysokého lesku. Obklady od italského výrobce Ragno můžete použít jako dlažbu nebo jako obklady na stěnu a můžete vybírat z široké škály barev a odstínů. Zařizovací předměty z tenkostěnné keramiky vytváří zajímavý kontrast moderního a nadčasového vzhledu. Série švýcarské značky Laufen Ino se vyznačuje univerzálním použitím a perfektními detaily, doplněné bateriemi KLUDI UNO.

Smaragdová koupelna

Přenesení přírodních motivů a elegance pastelových barev na obklady vytváří autentické kouzlo reliéfu vaší koupelny. Jednoduché tvary prvotřídního koupelnového nábytku německého výrobce KEUCO a střídmost otopného tělesa české výroby, které naleznete přímo pod značkou MARO, vytvoří z vaší koupelny ojedinělý šperk.

4D efekt v koupelně

Kolekce obkladů 4D italského výrobce Marca Corona vnáší do světa koupelen další rozměr. Obklady s vystupujícími geometrickými tvary v barvě námořnické modři jsou zaměřené na vizuální vjem. V kombinaci s elegantními zařizovacími předměty – zlatými bateriemi a doplňky značky TRES a rovnými liniemi umyvadla a toalety Roca. Jinakost doplňuje designový radiátor Sarah  z kolekce domácích produktů MARO.

Revoluční sprcha Rainfinity

Moderní sprcha pro náročné milovníky wellness a designu. Díky speciálním typům trysek se vaše každodenní očista promění v neopakovatelný zážitek. Mikrojemné kapičky pudrového deště vytvoří chvíle osobní pohody a pocity maximální relaxace.
Díky horní a ruční sprše, poličkám a oddělenému podomítkovému ovládání vytvoří moderní akcenty. Mezi jednotlivými typy trysek můžete přepínat snadno a intuitivně pomocí tlačítka Select.
Maximální požitek v minimalistickém bílém designu skvěle vyniká na mozaikovém obkladu ze šedých odstínů.
0%
PRODUKTŮ NA SHOWROOMU

Zaujal vás některý z těchto produktů?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny produkty můžete prohlédnout a zakoupit.

KONTAKT A ADRESA