Koupelnové instalace

Vaše představy o budoucí koupelně či získání nových inspirací a námětů pro Vaše zázemí naplní Nová tvář koupelen MARO v každém ohledu.

Na našem showroomu si můžete prohlédnout množství koupelnových řešení a inspirací v různých stylech. Díky této rozmanitosty a množstvý zajímavých řešení si u nás novou tvář své koupelny vybere opravdu každý, od milovníků černo-bílé klasiky v elegantním retro provedení až po obdivovatele moderního designu preferující čisté linie a geometrické tvary.

Koupelnové instalace

Vaše představy o budoucí koupelně či získání nových inspirací a námětů pro Vaše zázemí naplní Nová tvář koupelen MARO v každém ohledu.

Na našem showroomu si můžete prohlédnout množstvý koupelnových řešení a inspirací v různých stylech. Díky této rozmanitosty a množstvý zajímavých řešení si u nás novou tvář své koupelny vybere opravdu každý, od milovníků černo-bílé klasiky v elegantním retro provedení až po obdivovatele moderního designu preferující čisté linie a geometrické tvary.

Skandinávská inspirace

Studené tóny jednoduchých tvarů

Ostré hrany, chladné barvy a přitom energie sálající z neobvyklé kombinace struktury obkladů, vytvoří z každé koupelny jedinečný prostor. Jednotlivé textury obkladů seskládaných na první pohled nesouměrně, doplněné ostrými hranami koupelnového nábytku, vytvářejí systematický celek.

Černé prvky v koupelně

Trendy černá patří již ke standardu v koupelnovém designu

Největším trendem poslední doby je bezesporu černá barva, která udělá z každé koupelny jedinečný šperk. Kombinace přírodních materiálů a černých prvků spolu s vysokou variabilitou umístění a rozměrů skříněk je charakteristická pro novou řadu koupelnového nábytku RIHO Livit. Tento modulární systém nabízí každému možnost zkompletovat si koupelnu podle osobního vkusu a přání. Ultratenké umyvadlo v dekoru přirozené břidlice přináší originalitu, funkčnost a praktičnost v podobě dostatečných odkládacích ploch a snadné údržby. Umyvadlová a sprchová baterie KLUDI s jemnými křivkami a liniemi a  sprchová rámová zástěna pro sprchy walk-in od německého výrobce KERMI v černém provedení skvěle balancuje se zbytkem koupelny.

Nová klasika

Kolekce dokonale tvarovaných inovací

Kolekce dokonale tvarovaných inovací do koupelny. Kolekce The New Classic od švýcarského výrobce Laufen se pyšní praktickým harmonickým tvarem v kombinaci s moderním provedením. Jasné formální vyjádření moderní elegance, která oslavuje koupelnu jako místo ryzí čistoty. Doplněno italskými zdobnými obklady od výrobce Ragno s romantickým vzorem a botanickými prvky, které jsou inspirovány benátskou klasikou. Spolu se syrovostí cihel vytváří neopakovatelné propojení.

Zaměřeno na detail

Geometricky přesné linie

Specifický, geometricky řezaný dekor obkladu je doplněn ostře řezanými tvary toalety a umyvadlové skříňky Geberit. Vestavěná, zcela zapuštěná skříňka na WC doplňky KEUCO a skleněné tlačítko splachování Geberit s baterií Kludi, jen dokreslují komplexní linii hran. 

Čisté linie

Snoubení základních prvků

Základní geometrický prvek – čtverec. Právě hranách a ostrých liniích je postavena koupelna, jejíž dominantou je volně stojící vana Kartell od společnosti Laufen s přiznaným přepadem a samostatně stojící umyvadlo, krychlovitého tvaru s výrazným grafickým vzorem. Pevnou linii dotváří stojící baterie AXOR Edge ve zlatém provedení, dávající vyniknout působivé kompozici pravoúhlých hranolů.

Mramorová koupelna

Velkoformátová elegance

Eleganci a čistotu nepřerušované plochy koupelny zajistí velkoformátové dlaždice o rozměrech 120 x 278 cm. Dekor mramoru, který pozvedne každý interiér na naprosto výjimečnou úroveň. Propracované černé žilkování je doplněno černými zařizovacími předměty KLUDI, které vyniknou díky skoro neviditelné sprchové zástěně pro sprchy KERMi Walk-in. Ničím nerušenou plochu sprchy zaručí 120 cm kanálek Viega. Umyvadla na desku s precizními liniemi, samostatnými konzolami a kruhovým zrcadlem vytvářejí dokonale harmonizovanou souhru archetypického nábytku, v podobě otevřeného oválu z klasického designu Happy D od Duravitu.

Italská noblesa

Chuť jižních krajů

 Keramické velkoformátové obklady připomínající chuť jižních krajin mramoru, plynně navazující na dlažbu tvaru hexagonů zakusující se do dlažby v dekoru dřeva. Topné těleso Zehnder, připomínající industriální surové železo, tvoří zajímavý prvek koupelny. Ničím nerušený prostor umocňuje speciální zástěna KERMI, která díky své konstrukci a šíři skla, nepotřebuje žádné úchytné vzpěry, které by narušovaly lehkost prostoru.  

Mozaiková koupelna

Hra s tvary

V případě, že nemáte pro svou budoucí koupelnu k dispozici mnoho metrů čtverečních, ale přece jen chcete vytvořit funkční prostor, kde se budete cítit příjemně, doporučujeme se držet několika osvědčených tipů. Světlost, optika – zvětšení prostoru pomocí zrcadlových prvků a hravá kombinace tvarů a mozaiky vytvoří ve Vaší koupelně neopakovatelnou atmosféru.

Strohá střízlivost

Čisté linie ve spojení s kamenem

Tmavé obklady inspirované sedimentárními horninami vytěžených z italských jezer můžete mít v úpravě lesklé (hlavní stěna) nebo matné (prostor sprchového koutu). Celkový střízlivý dojem dodává strohá koupelnová série Durasquare – markantní, přesná, obdélníková, a přesto měkká a plynulá. Tenkostěnné umyvadlo s kovovou chromovou konzolí (k dispozici i v moderní matné černé) dokonale doplňují výsledný efekt. Na pohled minimalistické řešení sprchové a umyvadlové baterie v sobě nese precizní kvalitu německého výrobce KEUCO, kdy jediný viditelný prvek armatury na stěně poskytuje kompletní sprchové řešení.

Elegantní funkčnost

Krása technologie

  Krásná koupelna na první pohled a technologická „bomba“ na druhý. Technologie sanitárního modulu Geberit Monolith, který za skleněným designem ukrývá integrované odsávání zápachu a barevné podsvícení. Toaleta Villeroy&Boch s bidetovací sprškou nebo kosmetické zrcátko KEUCO, u něhož si můžete nastavit intenzitu.

Eklektická koupelna

Propojení nekombinovatelného

Eklektický styl je kombinace nespojitelného, spojení nepropojitelného, propojení nekombinovatelného. Klasická koupelna je doslova roztříštěna geometrickými obklady od italského výrobce Leonarda. Navíc díky propracovanému řešení návaznosti sprchového koutu na vanu lze i do nevelkých prostor tyto dva prvky umístit a vytvořit tak netradiční, ale plně funkční koupelnu na minimálním prostoru.

 Minimální prostory s maximální volností

Otevření malého prostoru

Jak otevřít prostor v malé koupelně ukazuje řešení v podobě zalamovacích sprchových dveří KERMI, které lze buď úplně sklopit směrem do sprchového koutu nebo i zcela vytočit směrem ven. Tím, že jsou bezrámové, působí koupelna i při malých rozměrech velmi vzdušným dojmem.   

Pudrová hrací koupelna

Vybočení z nudné šedi

Vybočení z řady šedivých koupelen přináší oživení v podobě pudrových odstínů dlaždic řady Resina od italského výrobce Ragno. Rozměry obkladů o velikosti 40 x 120 cm jsou prokládány dlaždicemi s barevnými schématy. Liniově čistý sanitární keramika a nábytek Laufen zjemňují elastické texturované prvky, kterými je obložena vana. Tato vana Kaldewei je neobyčejná v tom, že je napojena na zvukový systém a spojuje wellness s individuálním zážitkem z hudby.

V prostoru

Volnost na dosah ruky

Dominantou prostoru je bezesporu volně stojící vana z litého mramoru, která je vsazena do nábytkového modulu s praktickým úložným systémem. Proud a teplotu vody lze regulovat skrze „chytrá“ tlačítka nebo na dálku pomocí mobilní aplikace.

Rozkvetlá koupelna

Květinový nádech v jemných tónech

Dominantou této koupelny tvoří italské dlaždice s výrazným květinovým vzorem. Na první pohled nepatrné vystouplé třpytivé efekty připomínající kapky rosy umocňují tento jedinečný prostorově rozbíjející prvek. Koupelnový nábytek od českého výrobce INTEDOOR s vysokou odolností proti poškrábání. Nábytek můžete sladit přesně vašich představ, k dispozici je 12 barevných provedení, včetně nových, trendy odstíny šedé a pudrové. My jsme zvolili pudrovou růž.

A to není vše…

Náš showroom nabízí ještě mnohem více

Další inspiraci přináší řada vzorových koupelen, kde jsou prezentovány různorodé tvary, materiály a možnosti řešení. Můžete zde vidět zajímavý 4D efekt dlaždic, retro look, koupelny v moderním Vintage stylu a mnoho dalších.

Zaujala vás některá z těchto instalací?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny koupelnové instalace můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit.
KONTAKT A ADRESA