TOP značky na našem showroomu

Další značky, které najdete na našem showroomu

ABK
Společnost ABK je výrobce keramiky specializující se na obklady, vyniká ve výrobě porcelánové keramiky a dlažeb.
FIORANESE
Italské obklady a dlažby značky FIRANESE představují dlouholetou historii ve spojení s moderními postupy výroby a novými trendy v lifestylu bydlení.
DURAVIT
Duravit je renomovaná německá společnost, která se zabývá výrobou sanitární keramiky a koupelnového nábytku.
GEBERIT
Geberit je lídrem na evropském trhu sanitárních produktů a poskytuje prvotřídní kvalitu v oblasti sanitárních technologií a koupelnové keramiky.
KEUCO
Od roku 1953 KEUCO zajišťuje exkluzivní zařízení koupelen. Německé produkty, které jsou stylové a postarají se v koupelně o kvalitu a estetiku.
RAGNO
Italský výrobce keramických obkladů a dlažby z rodiny Marazzi Group nabízí široký výběr obkladů, mozaiky a dlažby v tradičních i moderních provedeních.
SANELA
Předním českým výrobcem sanitární elektroniky jehož cílem je uspokojit vysoké nároky zákazníků na moderní sociální zařízení a jejich vybavení.
SANSWISS
Skupina SanSwiss je mezinárodně úspěšný výrobce sprchových zástěn a vaniček.
FLAVIKER
Italský výrobce Flaviker keramických obkladů pro interiéry a exteriéry s důrazem na minimalistickou estetiku, v souladu s aktuálními trendy.
MARCA CORONA
Estetika, odolnost, všestrannost a udržitelnost. Tyto atributy jsou od roku 1741 podepsány pod značkou Marca Corona, 100% keramiky vyrobené v Itálii.
CIFRE
Španělské keramické obklady CIFRE nabízí širokou škálu různých dekorů, barev a velikostí, které uspokojí vaše estetické i technické potřeby.
TRES
Španělský výrobce Tres se specializuje na výrobu a prodej koupelnových a kuchyňských vodovodních baterií a dalších řešení k používání vody.
100%
ZNAČEK NA SHOWROOMU

Zaujala vás některá z těchto značek?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si produkty těchto značek můžete prohlédnout a zakoupit.
KONTAKT A ADRESA