Project Description

KALDEWEI

KALDEWEI je jeden z předních mezinárodních výrobců pro realizaci vysoce kvalitních řešení  koupelen ze smaltované oceli s 30letou zárukou. Veškerá výroba se nachází v německém Ahlenu, značka je zastoupená ve více než 80 zemích světa.

Portfolio zahrnuje koupací vany, sprchové vaničky a umyvadla, která se vyrábějí z jednotného materiálu se stejně vysokými nároky na kvalitu a design. V rámci spolupráce s renomovanými návrhářskými studii jsou jejich výrobky pravidelně oceňovány mezinárodními cenami za design. Hodnotná řešení koupelen z ušlechtilé smaltované oceli KALDEWEI lze na konci jejich dlouhé životnosti 100% recyklovat.
www.kaldewei.cz

KALDEWEI

KALDEWEI je jeden z předních mezinárodních výrobců zařizovacích předmětů ze smaltované oceli. Veškerá výroba se nachází v německém Ahlenu, značka je zastoupená ve více než 80 zemích světa.

Výrobky KALDEWEI jako jsou extra ploché sprchové vaničky, koupací vany nebo umyvadla se vyrábějí z jednotného materiálu se stejně vysokými nároky na kvalitu a design. V rámci spolupráce s renomovanými návrhářskými studii jsou jejich výrobky pravidelně oceňovány mezinárodními cenami za design.
www.kaldewei.cz

KALDEWEI MIENA

Umyvadlová mísa KALDEWEI MIENA na desku je vyrobená ze smaltované oceli KALDEWEI spojuje dokonalý design a výjimečné materiálové vlastnosti v ideální symbiózu. Přednosti smaltované oceli spočívají v mimořádně dlouhé životnosti a vysoké odolnosti materiálu. Žádné zabarvení, žádné škrábance, žádné praskliny, ale místo toho žáruvzdornost a velmi žádaná hygiena. Povrch podobný sklu, kde se neusazují bakterie ani nečistoty.
 • Čistý puristický design

 • Vyrobeno ze smaltované oceli

 • 17 barevných variant

 • Ochranná vrstva Perl-Effekt zajišťuje snadnou údržbu povrchu

 • Designed by Anke Salomon (německá produktová designérka)

KALDEWEI CONODUO

Koupací vana KALDEWEI CONODUO promění vaši koupelnu v oázu odpočinku. Spojení jedinečného designu s prvotřídním komfortem koupání zajistí pocit klidu a čistoty. Spolu se systémem SKIN TOUCH, jenž sytí vodu miliony nejjemnějších vzduchových bublinek, které jsou až 100krát menší než vzduchové bubliny vířivých systémů, přináší neopakovatelný požitek z koupání.
 • Rovné linie v puristickém vzhledu

 • Vyrobeno ze smaltované oceli (včetně smaltovaného krytu odtoku a krytky ovládání)

 • 12 barevných variant

 • Systém SKIN TOUCH vytváří mikrojemné vzduchové bublinky

 • Designed by Sottsass Associati (designové studio založené známým italským architektem a designérem Ettorem Sottsassem) 

KALDEWEI SOUND WAVE 

Inovativní zvukový systém SOUND WAVE přináší doslova koupání ve vaší oblíbené písničce. Tento audiosystém, kdy se při montáži na vnější strany vany nainstaluje šest reproduktorů a dvě rezonanční tělesa, umožní poslouchat hudbu všemi smysly, a to jak nad vodou, tak pod vodou. Systém se jednoduše propojí s chytrým telefonem pomocí Bluetooth a vy si můžete užít jedinečný zvukový zážitek.

KALDEWEI NEXSYS

Extra plochá sprchová vanička KALDEWEI NEXSYS pro sprchy v úrovni podlahy poskytuje neobyčejný komfort v podobě absolutně rovné velkorysé plochy bez vnitřních obrysů s vysoce kvalitní designovou krytkou, která navíc v sobě ukrývá sítko pro zachytávání vlasů. 
 • Vyrobeno ze smaltované oceli

 • 22 barevných variant

 • 20 rozměrů vaničky

0%
PRODUKTŮ NA SHOWROOMU

Zaujal vás některý z těchto produktů?

Neváhejte nás kontaktovat nebo navštívit náš showroom Maro Karlín, kde si všechny produkty můžete prohlédnout a zakoupit.

KONTAKT A ADRESA